Szkolenie DigEm, lipiec 2011

W ramach międzynarodowego projektu DIGEM finansowanego ze środków Unii Europejskiej odbyło się szkolenie dla osób starszych mające na celu naukę podstawowych umiejętności obsługi komputera szczególnie dla tych, którzy powoli przechodzą przez proces nauczania lub też nie mają zaufania do nowoczesnych technologii. Sposobem osiągnięcia tego celu jest tworzenie przez uczestników krótkich filmów, których robienie może być sposobem na naukę i miłe spędzenia czasu, a gotowy film np. niecodziennym prezentem dla rodziny.

Przykład film z poprzedniego szkolenia:

Szkolenie jest bezpłatne!!!

Grupą docelową projektu DIGEM są osoby nie posiadające doświadczenia w obsłudze komputera lub posiadające niewielkie umiejętności, osoby starsze, kobiety powyżej 45-go roku życia. Więcej informacji na stronie projektu: www.digem.eu
Szkolenie odbyło się się w dniach: 5 – 7 lipca 2011 r.
Zajęcia odbywały się codziennie w godzinach 10:00 – 17:00
Miejsce szkolenia: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, ul. Nowoursynowska 166, Budynek nr 34, sala nr 3/27

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą skorzystać z mapki dojazdowej znajdującej się pod linkiem:

Mapka kampusu z zaznaczonym miejscem szkolenia: